Haber

Çağla Altunkaya hamile mi? Çağla Altunkaya Evli mi?

ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı2 yıldır birlikte olan 22 yaşındaki Çağla AltunkayaHamile olduğu iddiası dergi gündeme bomba gibi düştü. 5. kez baba olmaya hazırlanan Ilıcalı, iddiaya göre bebeğinin cinsiyetini bile ortaya çıkardı. Peki Çağla Altunkaya hamile mi?

ÇAĞLA ALTUNKAYA HAMİLE Mİ?

İddiaya göre Ilıcalı bu kez farklı bir babalık duygusu tadacak. Çünkü dört kızından sonra ilk kez bir erkek çocuk babası olacak. Kendisinden 30 yaş küçük hemşire Çağla Altunkaya, yaklaşık 5 ay sonra Ilıcalı Ailesi’ndeki kız egemenliğine son verecek ve ünlü televizyoncuyu erkek babası yapacaktı.

ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR?

1999 yılında Yalova’da dünyaya gelen Ayça Çağla Altunkaya 22 yaşındadır. Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969’da doğdu. Basketbolla ilgilenen Ayça Çağla Altunkaya hemşirelik okulundan mezun oldu. Ayça Çağla Altunkaya’nın Yalova’da yaşadığı biliniyor. İkili ilk olarak Acun’un sürat teknesinde görüntülendi. Çeşme’den Mikonos’a açılan ikili ilk kez kameralara yansıdı. Kısa bir süre sonra Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye’de görüntülendi. Yaptığı dansla magazin gündeminden düşmedi. Ayça Çağla Altunkaya, O Ses Türkiye ve Masterchef kulislerinden fotoğraflar paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu