Teknoloji

Free King’s Bounty: Efsane Fırsatını Kaçırmayın

Bildiğiniz gibi GOG mağazasında Sonbahar İndirimi Pazartesi günü prestijiyle başladı. Klasik olarak CD Projekt RED kampanya boyunca bizi ücretsiz oyunlarla şaşırtıyor. İlki Krallığın Kahramanı II iken şimdi özgür King’s Bounty: The Legend anlaşması bizi bekliyor. Ama acele etmelisin. Çünkü son yirmi dört saatteyiz.


İlginizi çekebilir:  Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (31 Ağustos)


Bedava King’s Bounty: The Legend’a Az Zaman Kaldı

Yarın saat 20:00’de sona erecek olan ve Steam mağazasında 15 TL’ye %80 indirimle satılan King’s Bounty: The Legend oyununu buradan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Önce ‘Çekilişlere gidin’, eğer bir sonraki sayfadaysa ‘Kütüphaneye ekle’ Düğmeye tıklamanız gerekiyor. Kütüphanenize ekledikten sonra kalıcı olarak sahip olacaksınız. Biz bu haberi yazarken henüz yirmi bir saatten az bir süre kalmıştı. Kuyu “Kütüphanemde kalsın, bir gün mutlaka oynayacağım…”Eğer öyleyse, hemen GOG mağazasına koşun.

Taktik sıra tabanlı dövüş ve rol yapma unsurlarına sahip bir macera oyunu olan King’s Bounty: The Legend, bizi kral için hazine arayan bir karakter rolüne sokuyor. Ancak hikaye kısa sürede kızımızı kurtarmaya ve dünyalarının yok olmasını engellemeye çalıştığımız bir maceraya dönüşüyor.

King’s Bounty: The Legend’de oyun aynı zamanda Macera ve Savaş olmak üzere iki ana bölüme ayrılmıştır. Macera, karakterimizi gerçek zamanlı olarak kontrol ederek çatışmalara girmemizi sağlarken, Savaş, taktiksel sıra tabanlı olarak birliklerimizi yöneterek komutan rolünü üstlenip çatışmalara girmemizi sağlıyor.

gumushacikoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu